Bugün 01 Ağustos 2011 Pazartesi 16:39

Alman markası Würth’ü bıraktı kendi markası Wess’i yarattı

Geçmişte Alman markası Würth’te Adana Bölge Müdürü olan Oğuzhan Özçete, iki yıl önce geldiği Adana İş Geliştirme Merkezi’nde (İŞGEM) otomotiv kimyasallarında kendi markası Wess’i yarattı.

2015-07-13 tarihinde eklendi.

Geçmişte Alman markası Würth'te Adana Bölge Müdürü olan Oğuzhan Özçete, iki yıl önce geldiği Adana İş Geliştirme Merkezi'nde (İŞGEM) otomotiv kimyasallarında kendi markası Wess'i yarattı. 

Montaj, Endüstri ve yapı alanlarında faaliyet gösteren dünyaca ünlü Alman markası Würth'te Adana Bölge Müdürlüğü görevinden kendi işini kurmak için ayrılan Oğuzhan Özçete, yer ararken adana İş Geliştirme Merkezi'yle (İŞGEM)tanıştı. Burada otomotiv kimyasalları pazarlamaya başlayan Özçete, iki yılda kendi markası olan Wss'i yarattı. Wess markasıyla civata sabitleyiciden pas sökücüye , enjektör temizleyiciden paslanmaz bakım spreyine, portakal sıvı contadan, radyatör tıkayıcıya kadar 15 çeşit ürün pazarlayan Oğuzha Özçete, başka markalarında arasında olduğu 200'ün üzerinde çeşit ürünü tamirciden yedek parçacılara pazarlıyor. "300 civarındamüşterim var" diyen Özçete, sloganının ise "Atölyenizin herşeyi" olduğunu belirterek "Bir otomotiv atölyesindeki herşeyi bizde bulabilirsiniz" diyor.

BAYİLİK VERMEK İSTİYOR

Müşterilerinin adana ve Osmaniye'de ve bu iki kentin ilçelerinde  bulunduğunu ve büyük çoğunluğunu Würth'te Adana Bölge Müdürü olarak çaluşırken edindiğini sözlerine ekleyen Oğuzhan özçete, "Wess markasını 300'e yakın müşteriden 250'si biliyor.Hedefim, bunun bilinirliğini arttırmak, bunun içinde başta Hatay veya Gaziantep olmak üzere bölge kentlerinde bayilikler vermek istiyorum. Böylece hem ciromuzuhem de istihdamımızı artırmış olacağım."

Diğer Başlıklar